آخرین اخبار
با پیگیری های ویژۀ شهردار جغتای

گام بلند شهرداری برای حل مشکل اصناف صنعت‌گر شهرستان جغتای

شهردار جغتای نوید احداث بزرگ ترین مجموعه صنفی - صنعتی در محدوده‌ شهری را داد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی شهرداری جغتای، با پیگیری‌های شهردار جغتای، مجوز بیش از ۱۵۰۰۰ متر تغییر کاربری تجاری – کارگاهی و ۲۰۰۰ متر کاربری تجاری در ادامه سایت قبلی از کمیسیون ماده ۵ شورای عالی شهرسازی و معماری اخذ شد.

احمد خدایی‌نصر در این باره گفت: هر چند فرآیند ایجاد و دریافت مجوزهای لازم این مجموعه صنعتی زمان بر بود ولی خوشبختانه این امر محقق گردید و پس از طی مراحل اداری و برگزاری مزایده از طریق سامانه ستاد زمین‌ها آماده واگذاری خواهد شد.

شهردار جغتای گفت: این مجموعه در تراز یک مجموعه صنفی و صنعتی مشابه در شهرهای مشهد و تهران در نظر گرفته شده است به همین سبب بیش از ۵۰۰۰ متر مربع فضای سبز تجهیز شده، آتش نشانی، بیش از ۴۰ چشمه سرویس بهداشتی، و … برای اصناف و کلیه مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است.

خدایی‌نصر، شهردار جغتای در ادامه افزود: با توجه به شعار سال و در راستای تحقق این امر، امید است با احداث این مجموعه صنفی – صنعتی ضمن پاسخگویی به کمبود فضای تجاری و کارگاهی شهرستان، بهبود خدمات مورد نیاز شهر در این حوزه و اشتغال آفرینی شتاب بیشتری بیابد.

شهردار جغتای اضافه کرد: جای تشکر از تمامی اعضای محترم شورای شهر جغتای، اعضای شورای تامین، اداره کل راه و شهرسازی و معاونت هماهنگی امور عمرانی جناب آقای دکتر خدایی دارد که با تمام توان پیگیر انجام این پروژه بوده و هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *