1. جغتایی می‌گه:

  در شرح وظایف این واحد اتلاف سگ های ولگرد نیز قید شده است .لطفا یک فکر اساسی برای اتلاف سگهای ولگرد داشته باشید چون قبلا که با ان شهرداری محترم تماس گرفتیم فرمودن اتلاف سگها کار شبکه بهداشته کار ما نیست .بالاخره کار شبکه بهداشته یا شهرداری ؟؟؟؟؟؟؟تاکی باید شاهد پاره کردن نایلون زباله ها , ترس و جیغ و داد بچه ها و اتراق سگهای ولگرد روی پله خونه ها باشیم .

  • شهرداري جغتاي می‌گه:

   طبق روال سابق، شهرداری در حال جمع آوری این سگها می باشد ولی جهت تسریع در آن نیاز به همکاری سایر ادارت از قبیل دامپزشکی، شبکه بهداشت، فرمانداری و … می باشد.انشاءا… جلسه ای جهت حل این مشکل با ادارت مذکور بعد از ماه مبارک در دستور کار شهرداری می باشد.

 2. همشهری می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ضمن تشکر از زحمات بی دریغ واحد فضای سبزشهرداری در سطح شهر خواهشمندیم میزان گلکاریها را درسطح شهر افزایش دهید چون اگر توجه کنید گلکاریهای سطح شهر معطوف شده به گلدانهای موجود و گلهای آنهانیز به دلیل عدم آبیاری و یا به هر دلیل دیگر خشک شده و یا زیبایی اولیه خود را از دست داده است، از واحد فضای سبز شهرداری جغتای خواهشمندیم به این مورد رسیدگی فرمایند.

 3. kohyar23 می‌گه:

  باسلام یک پیشنهاد دارم امیدوارم تایید وپی گیری بشه. جالبه عزیزان بدونند که بزرگترین پارک شهرمون آبسرد کن نداره یک پارک با اون همه امکانات و عظمت این قابل قبول نیست امیدوارم پیگیری بشه.
  باتشکر

 4. همشهری می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید خدمت تمامی کارکنان فضای سبز شهرداری از این که در گرمای شدید تابستان خالصانه وپرتلاش به زیباسازی وطراوت پارکها ومعابر شهر می پردازید کمال تشکر وسپاس را داریم خداوند سلامتی وطول عمر با عزت نصیب شماکند………………….خداقوت

 5. ایمان می‌گه:

  جاده سبزوار جغتای مسیری برای خروج شهرستان جغتای از بن بست مواصلاتی

  جاده سبزوار به جغتای اکنون بین سه شهرستان سبزوار جوین جغتای تقسیم شده است حالا اگر زمانی این جاده بخواهد درست شود و جغتای از بن بست خارج شود باید ۳ شهرستان باهم هماهنگ شوند به نظر من اگر دولت جاده جغتای به اول جاده سبزوار اسفراین را به اداره راه و شهرسازی شهرستان جغتای واگذار نماید شهرستان جغتای در اینده پیشرفت بیشتری خواهد نمود چون خودشان یک راه ابرومند برای خودشان می سازند مخصوصا که اقای سبحانی از ابوچناری جغتای می باشند

 6. سبزواری می‌گه:

  فکر نمیکردیم جغتای اینقدر پیشرفت کنه

 7. جغتایی می‌گه:

  شماسبزواری عزیر هیچ وقت فکرآین راهم نمی کردید که بجنورد استان شود واین پیشرفت جغتای راهم نخواهید دید وگرنه وضع سبزواربهترازاین بود!!!!!!

 8. محمد می‌گه:

  با سلام ، یک پیشنهاد اگر شهرداری بتونه ۲ تا واحد رو جمع کنه و به جاش ۲ تا ون برای شهر بزارن بهتره هم خرج اش کمتره و هم خیلی برای شهر مناسب تره.

 9. kohyar23 می‌گه:

  باسلام وخسته نباشی خدمت تمامی زحمت کشان شهرداری
  یک پیشنهاد داشتم لطفا درصورت امکان پل تقاطع خیابان پیروزی وامام خمینی تعویض شود

 10. رضا می‌گه:

  با عرض سلام وخسته نباشید

  خیابان دانش اموز نیازمند سطل جمع اوری زباله است

 11. رضا می‌گه:

  به نظرتون وقتش نشده این اتوبوسای واحده بیزبون رو بازنشست کنید

  ۱-الودگیه زیادی دارن ۲- به علت کوچک بودن خیابون های شهر و بزرگی این اتوبوس ها باعث ترافیک میشن خدا نکنه تو خیابون کشاورزی باهاشون روبه رو شی باید بندازی تو جوی اب ماشینتو

  ۳-ازسرعتش که دیگه نمیگم پیاده بری سریعتر میرسی

  ۴- ازلحاظ ظاهری هم که به درد موزه جنگ میخوره

  فکر میکنم اگه دوتامینی بوس کارتی بزاریدواقعا مفید باشه